Armování hadic koncovkami

V našem středisku armovaných hadic osazujeme koncovkami hadice dle přání zákazníka.

Koncovky je možné zalisovat objímkou, zajistit sponou atd., vše se odvíjí od typu koncovek a od požadovaného tlaku přepravovaného média.

Hadice osazujeme koncovkami podle návrhu zákazníka nebo navrhneme naše řešení. . Na základě požadavku můžeme k armovanému kompletu doložit certifikát o tlakové zkoušce a o elektrostatické vodivosti. Tyto zkoušky jsou prováděny na certifikovaných zkušebních zařízeních. Pro přesnou evidenci je možné hadice označit datem výroby. Častým požadavkem se již  stává i označení hadic názvem firmy, které slouží jako jeden z prostředků zabezpečení proti odcizení.       

Ukázka výroby:         

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše zaměstnance - ODKAZ NA KONTAKTY


Jsme specialisté na hadice všech typů a rozměrů, pryží, gumových podlahovin, příslušenství k hadicím a současně disponujeme vlastní výrobou hydraulických hadic. Na českém a slovenském trhu působíme od roku 1995. Náš sortiment obsahuje přes 25.000 položek, a proto je naše nabídka naprosto nejširší v celé střední Evropě. Objem centrálního skladu v Lanškrouně přesahuje 16.000 m3. Na Vaše přání upravíme rozměry pryží, zaarmujeme hadice s koncovkami, vyrobíme, opravíme kompozitní a hydraulické hadice i mimo pracovní dobu.

K celkové spokojenosti zákazníků se snažíme přispět i dodávkami zboží vlastními vozy a spoluprací s přepravními službami. Rychlost, flexibilita a spolehlivost jsou našimi hlavními přednostmi. Pokud máte problém s výběrem vhodné hadice nebo koncovky, rádi Vám odborně poradíme nebo přijedeme za Vámi. Na internetových stránkách máte možnost nákupu on-line.Máme certifikovaný systém ČSN ISO 9001 a ČSN 14001:2005

Feedback