Řezání pryžových pásků a výroba těsnění z ploché pryže


Na našem zařízení Vám můžeme rozměrově upravit dle Vašeho požadavku kompaktní pryže, expandované pryže, recyklovaná pryž, ale i dopravníkové pásy. Ostatní materiály je možné upravit na základě zkušebního řezu.

Parametry řezání pryže

Min. šíře pásku 30 mm
Max. šíře pásku 1500 mm
Min. tlloušťka materiálu 1 mm
Max. tloušťka materiálu 30 mm
Tolerance řezu - +/- 1 mm dle tloušťky a vlastností materiálu

   

Pro konzultace a poptávky kontaktujte naše zaměstnance ZDE


Jsme specialisté na hadice všech typů a rozměrů, pryží, gumových podlahovin, příslušenství k hadicím a současně disponujeme vlastní výrobou hydraulických hadic. Na českém a slovenském trhu působíme od roku 1995. Náš sortiment obsahuje přes 25.000 položek, a proto je naše nabídka naprosto nejširší v celé střední Evropě. Objem centrálního skladu v Lanškrouně přesahuje 16.000 m3. Na Vaše přání upravíme rozměry pryží, zaarmujeme hadice s koncovkami, vyrobíme, opravíme kompozitní a hydraulické hadice i mimo pracovní dobu.

K celkové spokojenosti zákazníků se snažíme přispět i dodávkami zboží vlastními vozy a spoluprací s přepravními službami. Rychlost, flexibilita a spolehlivost jsou našimi hlavními přednostmi. Pokud máte problém s výběrem vhodné hadice nebo koncovky, rádi Vám odborně poradíme nebo přijedeme za Vámi. Na internetových stránkách máte možnost nákupu on-line.Máme certifikovaný systém ČSN ISO 9001 a ČSN 14001:2005

Feedback