NONSTOP SERVIS HYDRAULICKÝCH HADIC
Teplice - 734 243 238
Klášterec nad Ohří - 733 297 934

Vážené dámy a pánové,

dovolte, abychom představili naši firmu, která se, jakožto člen skupiny GMS-Group, zabývá především distribucí a prodejem hadic, včetně jejich širokého příslušenství.

V tomto oboru máme již dlouholeté zkušenosti a řadíme se mezi nejsilnější prodejce v rámci republikového prodeje. Nejen tato pozice na trhu nás zavazuje k udržování vyššího standardu péče o zákazníky.

Jako obchodní firma se nesnažíme jen o širokou nabídku nejrůznějšího zboží, naším hlavním cílem je především Garance Maximální Spokojenosti pro každého zákazníka.

To vyžaduje individuální přístup ke každému zákazníkovi na základě jeho potřeb a přání. To nás nutí naši nabídku neustále rozšiřovat a služby zdokonalovat, na základě požadavků a potřeb Vás, zákazníků.

V našem odvětví, je někdy poněkud obtížnější se dobře zorientovat a zvolit si pro svou konkrétní aplikaci tu nejlépe vhodnou hadici. Konzultace a poradenství na základě požadavků, možností a potřeb zákazníka, je zde tedy nutností a naprostou samozřejmostí. Naším cílem není jen běžná nabídka zboží, úhledné zabalení a zaslání prostřednictvím přepravních služeb na adresu objednavatele. Takových firem je na obchodním trhu spousta a my to považujeme za podprůměrný standard, ze kterého se snažíme vykročit směrem k zákazníkovi.

U nás, vedle kvalitních produktů renomovaných značek, dále nabízíme jistotu v hledání pro Vás toho nejvhodnější řešení s ohledem na všechny důležité okolnosti. Tím je pro nás zaručena spokojenost zákazníka, pro zákazníka pak především návratnost vynaložených prostředků a odvrácení případě nastalých potíží při pouhém provizorním řešení.

Obchodování u nás nekončí pouhým uhrazením částky za zboží, nýbrž zde teprve začíná péče o zákazníka, abychom se přesvědčili o jeho spokojenosti. Obchodní záležitosti jsou u nás uzavřeny až Vaší skutečnou spokojeností.

Na naši nově navázanou i nadále pokračující spolupráci s Vámi, našimi zákazníky,
se těšíme i nadále s Garancí Maximální Spokojenosti – GMS